jehla
facebook myspace rss
 

DJs

Diome

diome

Hned po dvou měsících od svého prvního setu (podzim 1996) se stal Diome ve svých 17-ti letech residentem tehdy největšího plzeňského klubu Divadlo Pod Lampou (resident parties Le Funk House Nights 1997-1998). Jako člen djteamu "le Funk deejays" spolu s DJs Weasel, Alain Alda, Insane stihnul mnoho setů po celých čechách a Moravě. Diome měl také své pravidlené noci v plzeňských klubech Pod Lampou, Šantán, InSpiral, Mix a Mazaný Králíček, kde se od roku 1999 stal residentem klubu.

V roce 2000 se stal členem bookingu Futurebeatu.cz. Zahrál na největší západočeská party SCI-FI a zúčastnil se prestižní Red Bull Music Academy v Irsku, jako jeden ze 60 nejtalentovanějších mladých djs z celého světa. S jedním z nejlepších českých saxofonistů Ivanem Myslikovjanem utvořil v roce 2001 projekt SAX'O'PHONO a zároveň rezidentní noci tohoto projektu v klubu Mecca, Praha. Také se stal produkčním plzeňského klubu Divadlo pod Lampou, Plzeň (2001-2002) a hrál na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech (2001-2003).

V roce 2002 spoluzakládá produkční a bookingovou agenturu Boo-kings. V plzeňském klubu House of Blues a In Spiral pořádal párty Deepin (2002-2003). Festival Colours Of Ostrava, Rock For People, resident párty Jazzda v klubu In Spiral, Plzeň a rezident baru Hergetova Cihelna v Praze (2003-2004). V roce 2004 hrál na Summer Of Love. Také vystoupil s Milošem Vacíkem (Sluneční Orchestr) s rezidentně hraje v klubu Anděl v Plzni a v sérii benefičních parties Spacebox.

Rok 2005 přináší rezidentní párty Clashback - Underground Plzeň, Wow! - Cross Club Praha, nekončící večírky v novém Mazaném Králíčku, Moderování pořadu Českého rozhlasu - Bez Filtru, účast na festivalech CArl COx Presents The Festival a Shotgun Euro. V klubu Divadlo Pod Lampou vystoupil v zajímavém projektu spolu s Michalem Pavlíčkem (Pražský Výběr) a Zdeňkem Bínou (-123 minut). Tohoto roku se také stal členem bookingu Vivacity a křtil CD Magnetik v klubu Mecca.

Festivalové Léto 2006 bylo pro Dioma řadou hraní na Summenr Of Love, Vibrations, Shotgun Euro, Love Planet. V novém plzeňském klubu PH+ se stává rezidentem pravidelné párty Fresssh!. Vystoupení s Danem Bártou, Monikou Načevou a Imranem Zanghi (Monkey Bussiness). Rezident klubu BUena Vista v Plzni.

Oblíbené labely: Yellow Productions, Siesta, 20000ST, Kif S.A., Blackjack, Poker Flat, Force Tracks

Tuzemské vystoupení: Praha, Plzeň, Beroun, Klatovy, Karlovy Vary, Sušice, Rokycany, Chrudim, Nýřany, Přibyslav, Ústí nad Labem, Teplice, Jihlava, Písek, Brandýs nad Labem, Chodov, Cheb, Brno, Nové Město na Moravě, Liberec, Dobřany, Stříbro, atd.

Zahraniční vystoupení: Irsko - Dublin (Kitchen, Hogan‘s), NěmeckoFriedrichshafen (Flacon), Slovensko(Žilina, Bratislava) – řada klubových akcí, mimo jiné Doubledecke vol. 15 @ Elam

Support: Spirit Catcher, Sébastien Léger, Etienne de Crécy, Rainer Trüby, Jacek Sienkiewicz, Butti 49, Dirt Crew, Stacey Pullen, Joost van Bellen, Blendbrank, RyRalio DJs, Tony Thomas, Eric Rug, Duncan Forbas, Christian Boreé, Daniel Benavente, Wighnomy Brothers, Heiko Laux, Felipe, Mike Shannon, Future Loop Foundation, Suns of Arga, Xaver Fisher Trio, Loop, Ecstasy of Saint Theresa, Chris Coco,Dave Brooks, Floex, Moimir Papalescu & The Nihilists a řada dalších včetně kompletní české djské špičky.

Styl: In lounge: deep house, nu jazz, clicks n cuts On party: funky-electro-acid house, neo disko, new wave, electroclash

http://www.myspace.com/djdiome

DJ Elmur

DJ a producentplanety Neon. Kariéru Dje mu pomohlrozjet roku 2006 DJ Friky. Od doby piluje skills nejen v Djingu, ale i vprodukci. Začátky jeho kariéry jsou spjaty s kluby Mazaný Králíček a Neutral. Postupně prošel všechny nejzásadnější klubyPlzni a okolíaby se nakonec vrátil zpět do Králíčka.

Ve svých mixtapech Let it rock reprezentuje tvrdostvycházející z rockový muziky, energie elektrických kytar, syrových beatů,synthů a tvrdýho rapu. Let it rock vol. 2 můžeš poslechnout zdehttp://boombap.cz/hiphop/dj-elmur-let-it-rock-vol-2-nu-mixtape/ Oproti tomu když navštívíte jeho live vystoupení, můžetese těšit na pestrou nabídku skvělý muziky. Nikdy nevíte jestli Vám k drinku nenamícháfunk, hip hop, rap, moombahton, dubstep, house, nebo všechno dohromady. Rozhodněse nebudete nudit. Ochutnávka zdehttps://soundcloud.com/majk-banger/majk-banger-moombah-live-set

Za nejzásadnější okamžiky ve svý kariéře považuje vydání dvoumixtapů Let it Rock vol.1 a 2 v limitovaném počtu kusů, účast v remix contestech ze kterých vzešlypovedené remixy. První místo v amatérské producentské soutěži a výhru v podobě 3 týdnů v USA za 250 000,- a druhé místo v mezinárodní soutěži ve vytvořenísoundtracku k hollywoodskému filmu Move On.

Všechno podstatný zde:
www.facebook.com/music.djelmur

Remixy a vlastní tvorbu najdeš zde:
https://soundcloud.com/majk-banger

https://soundcloud.com/djelmur
http://www.youtube.com/user/djelmur/videos


Mersi

mersi

K hudbě Mersiho přivedli rodiče již v pěti letech, kdy začal hrát na piano. V deseti pak objevil bicí a o budoucnosti bylo rozhodnuto. První kapely přišly ve třinácti a od té doby v podstatě dodnes aktivně hraje v různých formacích. Již na hudební konzervatoři, kde studoval kombinaci bicí-piano, hrál na bicí nástroje ve skupině Burma Jones. Po pěti letech odešel a založil vlastní funkový projekt Mercy Street. Od roku 1998 hraje se skupinou Děda Mládek Illegal Band. Kromě desek s těmito kapelami vydal své solové album nazvané MERSÍ, které produkoval Jan Kleník (Ohm Square) a na kterém se také podíleli Dara Rolins, Charlie One a Laurant Webb z anglických Wubble U.

DJ-ingu a produkci se Mersi věnuje něco přes rok (2005/2006). Jeho doménou jsou lámané beaty s prvky jazzu a funku. Jak sám říká, snaží se coby DJ kombinovat taneční hudbu a samply s živými nástroji a to live ve formě improvizací. Často si zve do svých setů muzikanty a pak je možné vidět a slyšet to, co Mersiho odlišuje od ostatnich DJ‘s, totiž jam session živých nástrojů a gramofonů.

Styl: Breakz, Broken Beat, Jazz Latino House

L.P.D.

lpd

Je jedním ze služebně nejstarších party DJs v této zemi, který ovšem neztrácí přehled o současném dění. Jeho sety jsou barevné, svěží a mají hlavu a patu. Dokáže si publikum vodit přesně tak jak chce a dobře ví, co parket potřebuje. Party v jeho podání je maximálně taneční, aktuálně reaguje na situaci v sále, má obrovskou flow a nenechá tě sedět na zadku.

Historie: Začátek DJ kariéry 1997.Z počátku pouze hip hop, ale jelikož klubové hraní, které je jeho prioritou vyžaduje širší záběr, brzy se dostává i k jiným žánrům, nejvíce breakbeat u kterého vydrží poměrně dlouho.V té době (98-2000´) to jsou hlavně parties v domácím Divadle pod lampou a Mazaném Králíčkovi, Pražská Akropolis nebo například účast na festivalu LPC Open air field 2000.

Současnost : LPD-ho zastihnete po klubech celé země.Mimo region jezdí své sety aplikovat nejčastěji do Prahy (Radost FX, Lávka),Brna (Mercy) nebo Hradce Králové (Event).
 Je zároveň zakladatelem DJcrew FUNKY DOGGS SQUAD, partou zabývající se clubingem, se kterou má na svědomí série parties v Plzeňských klubech.

Několik let je také Residentem vlastních večerů FLY & FLASHY a SHAKE IT SPECIAL (PH+), CATSS & DOGGZ SERIES (Anděl) , kde se vystřídala celá plejáda špičkových hostů, Djs, MCs tuzemska i zahraničí.

Jeho vize je prostá – bavit lidi a to především na tanečním parketě.Je proto velmi přizpůsobivý a schopný naplnit očekávání a nároky o hudbě jak na vyhraněném RnB mejdanu, tak neméně samozřejmě vás během noci povozit na vlně funky, disca, house, latino, electro nebo reggae, obrovských hitů i groovy skladeb o kterých nemáte nejmenší tušení –Klubová taneční hudba napříč styly i časovými dekádami.

Libor je velmi zkušený DJ.Jeho devizou není jen nebývalá technická zručnost mixování, ale především cit pro vývoj večera, empatie k vytváření skvělé atmosféry a profi přístup jako takový.

 

 

 

 

 

 

© Mazaný Králíček 2010 | Web by Scorpio Design | Run on Drupal | Přihlášení